Cienkie i bolesne paznokcie

Witam. pisze 2 raz zaznaczam ze nie chodzi tu o PIELEGNACJE paznokci. Sa jak papier kiedys byly mocne i twarde jak skala nigdy nie mialam zeli ani akarylu. Zazywam duze dawki wapna cynku magnezu krzemu i biotyny oczywiscie w dawkach podzielonych bo tak zalecil lekarz suplementacja trwa juz pol roku i zero efektow. wszystkie badania mam w normie niestety nie ma tu miejsca by opisac jakie. NIE LAMIA SIE tylko sa cienkie jak bibula i rwacy bol. u rak i stop. prosze o pomoc gdzie szukac problemu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty dermatologa. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.