Cierpnięcie i bóle lewej strony kolana

Od roku boli boli mnie lewa strona kolana. Ból ten ten był w miarę znośny i nie codzienny. Natomiast od 2 tygodni ból jest nie do zniesienia. Zdjęcie RTG -w normie. Stosowanie ApoPatram, Nimesil, maści Naproxen, Voltaren oraz serii 5 zastrzyków (nie pamiętam nazwy) bez skutku. Ból jest: od łaskotania, cierpnięcia, poprzez rwanie, szczypanie i potworne kłucia. W dzień i w nocy. Wizyta u Ortopedy dopiero za miesiąc. Nadmieniam, iż parę lat przeżyłem półroczny incydent z barkiem. Ale przeszło samo.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ortopedycznego oraz oceny zdjęcia nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Najpewniej będzie konieczne pogłębienie diagnostyki obrazowej. Warto zastanowić się nad silniejszymi lekami przeciwbólowymi -np. tramadol w połączeniu z paracetamolem.

Witam, proszę zrobić MRI kolana abby wykluczył łąkotki. Jeśli nic nie wyjdzie to proponuje szukać napięcia w napręrzaczu powięzi szerokiej lub konflik rzepkowo - udowy. Ponieważ jeśli Pan biegał wcześniej to może być to właśnie problem z pasmem biodrowo - piszczelowym. Dobry fizjoterapeuta naprawi wrazie czego :)