Co dalej robić przy tych problemach z erekcją?

Witam. Mam 36 lat i ogromne problemy z erekcją od około pół roku. 5 miesięcy temu zacząłem nowy związek. Jest świetnie. Jednak gdy dochodzi do zbliżenia mam problemy z osiągnięciem albo z utrzymaniem członka w stanie wzwodu(zdarza się to również przy masturbacji - co wcześniej nie miało miejsca). Staje się to bardzo uciążliwe. Bywa tak, że wszystko jest ok ale gdy wchodzę w partnerkę członek natychmiast opada. Jest to dla mnie bardzo frustrujące. Zamiast skupiać się na przyjemności ja myślę czy dam radę. Dodam, że byłem u urologa ponieważ zauważyłem wokół napletka delikatne zaczerwienienie. Urolog stwierdził, że jest to coś ze śluzówką i przepisał maść. Niby pomogła ale nadal widzę zaczerwienienie (po stosunku widoczne bardzo) oraz lekkie pieczenie. Raczej nie miałem wcześniej czegoś takiego. Odwiedziłem także psychiatrę, który przepisał mi lek na fobię społeczną - antydepresant. Wspomagałem się tabletkami na potencję z apteki. Niby działały ale nie tak jak powinny. Zdarzało się , że nie działały. Bolą mnie nogi oraz mięśnie. Wiem, że ostatnio jestem narażony na stres i przez pewien czas słabo sobie z nim radziłem. Nie chcę stracić swojej obecnej partnerki. Bardzo ją kocham. Widzę, że ona się denerwuje. Ma dużo cierpliwości ale oboje już powoli mamy tego dosyć. Co mam z tym robić dalej?

Witam, Pisze pan o zaczerwienieniu, czy był? jest stan zapalny ? Może trzeba zrobić diagnostykę. Największym wrogiem seksu jest strach, niepewność, zmęczenie. Proponuje lampkę wina, grę wstępną, rozmowę,... a jak to nie pomoże to wizytę u seksuologa.