Co robić z problemami z erekcją i stosunkiem?

Witam, Problem mój i mojego partnera polega na tym, iż podczas gry wstępnej jego członek jest gotowy do "akcji" lecz gdy tylko przestaniemy na chwile się dopieszczać, np. zakładając kondom mój partner ma wytrysk bez orgazmu, zdarza się to dość często, nawet podczas gry wstępnej, a czasem przed każdym stosunkiem - wtedy jego członek opada i robi się miękki i trzeba dużo starań żeby znowu "wstał" lecz wtedy sytuacja może się powtórzyć jeszcze raz czy 2 - czy to może być spowodowane tym, iż mój partner w wieku 26 lat zrobił to po raz pierwszy lub to, że czasem chcemy zrobić to 3 razy w ciągu tygodnia?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!
Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże. Może być to problem urologiczny bądź też natury psychogennej. Pani partner powinien udać się do poradni urologicznej w celu wykluczenia somatycznego podłoża dolegliwości.
U młodych mężczyzn bardzo często dochodzi do zaburzeń erekcji na tle psychogennym. Jeśli zostaną wykluczone problemy urologiczne należy skorzystać z porady specjalisty seksuologa. Psychoterapia połączona z farmakoterapią bardzo często prowadzi do pomyślnego rozwiązania problemu.