Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji a przyjmowanie leków na zapalenie żołądka

Witam. Od jakichś 2 tygodni cierpię na zaburzenia erekcji. Podczas stosunku mój członek opada i nie może dojść do stosunku. Dodam, że podczas gry wstępnej następuje erekcja, jednak utrzymuje się ona tylko przez kilka minut (zbyt mało, żeby doszło do stosunku). Nigdy wcześniej nie miałem tego problemu. Od niedawna leczę się za zapalenie żołądka lekami Prokit i Duspatalin Retard oraz nadciśnienie lekiem Bisopromerck. Czy któryś z tych leków mógł spowodować ten problem?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Przygotowania do badania endoskopowego

Badanie endoskopowe wykonywane jest w celu oceny stanu narządów wewnętrznych. Jak należy przygotować się do takiego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Dr Stefan WĹadysĹaw Czarniecki
Dr Stefan WĹadysĹaw Czarniecki Urolog

Przede wszystkim Bisopromerck (czyli bisoprolol), jako lek należący do grupy beta-blokerów może powodować zaburzenia erekcji. Najmniej obciążonym tym skutkiem ubocznym jest nebivolol ale możliwe że lek z innej klasy powinien być zastosowany w Pana przypadku. Kardiolog powienien zająć się Pana sprawą, najlepiej taki który blisko współpracuje z urologami i zna się na temacie.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy