Co dalej z niewykształconą zatoką górną?

Dzień dobry, Moja dziewczyna ma stwierdzone nie wykształconą jedną zatokę górną oraz drugą wyeksploatowana jak u alergika. Kilka razy w miesiącu napadają ją nagle ataki bólu zatok i pomaga częściowo wyłącznie teraflu. Lekarz prowadzący stwierdził że nic nie trzeba z tym robić oraz nie przepisał żadnego leku. Czy można jakoś zmniejszyć ból albo zmniejszyć częstotliwość napisów? Pozdrawiam, Cezary

Jeżeli ma niewykształconą zatokę czołową czyli jej nie ma! to co Ją boli? Niebyt? Zatoki z reguły nie bolą! To oszustwo reklam leków w TV i Radio. Operuję zatoki 40 lat i wiem, że zatoki nie bolą. Zmieńcie lakarza i lecz ją na migrenę u neurologa.