Co dla mnie oznacza ten rezonans?

Witam , mój problem wygląda następująco : mam straszne bóle ramion oraz kości obojczyka , doprowadza to do stanu w którym nie umiem normalnie funkcjonować , tzn podnieść rąk , położyć ich w kącie prostym na podłodze , zdjąć bluzki oraz się położyć , mam blokady . Pierwsze badanie TK wykazało tylko zniesienie lordozy szyjnej , miałam masaże , zabiegi ale ból nie ustąpił (chodziłam wtedy do lekarza ortopedy) mięśnie są strasznie spięte , boli mnie codziennie więc wybrałam się do lekarza rodzinnego po rozwiązanie problemu , dostałam skierowanie do poradni rehabilitacji , tam miałam wizyte u lekarza czekam na kolejną w międzyczasie miałam zabiegi , lecz dalej nie ma poprawy , rezonans który ostatnio miałam ma wynik : Dyskretna lewostronna skolioza w pozycji leżącej. Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Trzony kręgowe prawidłowej wysokości o prawidłowej intensywności sygnałów . Przestrzenie międzykręgowe prawidłowej szerokości . Tarcze o prawidłowej intensywności. Na poziomie C3-C4 , C4-C5 , C5-C6 , C6-C7 dyskretne rozluźnienia pierścieni wkłóknistych tarcz międzykręgowych , bez ucisku na struktury nerwowe z niewielką lateralizacja lewoboczna. Przestrzeń płynowa przedrdzeniowa zwężona na wyżej opisywanych poziomach , poza tym przestrzeń okołordzeniowa prawidłowej szerokości . Rdzeń kręgowy prawidłowej grubości , o prawidłowej intensywności sygnałów . Chciałabym wiedzieć co to dla mnie oznacza i jakie powinny być moje dalsze kroki ponieważ ból , spięcie mięśni utrudnia mi codzienne zwykłe czynności nie mówiąc już o pracy . Bardzo proszę o odpowiedź , serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry, z wynikiem rezonansu należy udać się do lekarza kierującego, ponieważ tylko na podstawie wywiadu, badania oraz wyników badań dodatkowych (np. właśnie rezonansu) można postawić właściwą diagnozę i zaproponować odpowiednie leczenie.