Co oznacza rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału, bez zmian ogniskowych?

MR szyjnego kręgosłupa Obrazy T1 T2 zależne obrazy z saturacją tkanki tłuszczowej Przekroje strzałkowe i osiowe. Lordoza szyjna spłycona. Na poziomach C4/C5 i C5/C6 uwypuklenia krążków międzykręgowych dyskretnie modelują worek oponowy. Otwory boczne prawidłowej szerokości. w badanym odcinku bez obecności pjm, stenozy kanału kręgowego i otworów bocznych. Wysokość trzonów kręgów i krążków międzykręgowych zachowana. Rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału, bez zmian ogniskowych

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie po łącznej analizie stanu klinicznego i powyższego wyniku będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie