Co ile powinnam stosować peeling na początku oczyszczania?

Witam, zakupiłam urządzenie do peelingu, wiem jak z niego korzystać, ale niestety są różne informacje co do częstotliwości stosowania. Raz piszą , że kilka zabiegów w ciągu tygodnia na początku potem dla podtrzymania raz w miesiącu, inni , że tylko raz w miesiącu. Mam cerę mieszaną, posiadam też na niej liczne zaskórniki i wągry. Co ile powinnam stosować peeling na początku oczyszczania?

O ile nie jestem zwolennikiem tego typu urządzeń to wszystko zależy od tego jak głęboki jest peeling. Im głębszy tym dłuższa przerwa pomiędzy zabiegami. Trzeba dać skórze się zregenerować.

Dzień dobry,

Wszystko zależy od tego jak głęboki peeling można wykonać zakupionym przez Panią urządzeniem. Najbezpieczniej będzie stosować go z częstotliwością zalecaną w instrukcji dołączonej do tego sprzętu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Nie wiem z jakim urządzeniem ma Pani do czynienia. Najlepiej zastosować się do informacji w załączonej instrukcji urządzenia, jeśli zdecydowała się Pani na "domowe" peelingi.

Dzień dobry, nie napisała Pani o jaki peeling chodzi i co to za urządzenie co jest istotną informacją aby ustalić częstotliwość zabiegów. Najlepiej będzie stosować się do zaleceń producenta.
Pozdrawiam serdecznie