Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Pomysł oczywiście jest dobry,ale efekty zależą od wykonania. Proponuję udać się do dermatologa, który po ocenie Pani skóry, dobierze najodpowiedniejszy peeling. Na rynku jest ich mnóstwo i źle dobrane mogą zrobić więcej złego niż dobrego.
Pozdrawiam

0

Witam serdecznie .Peeling medyczny to bardzo dobry pomysł.Jego rodzaj i stężenie dobiera lekarz oraz kontroluje głębokość penetracji preparatu. Lekarz dobierze również preparaty do smarowania na skórę oraz jeśli będzie potrzeba przepisze antybiotyk doustnie.

Preparaty takie dostępne są wyłącznie dla lekarzy oraz Klinik po okazaniu uprawnień do ich wykonywania.

0

Dzień dobry,

Dobry pomysł pod warunkiem, że zabieg będzie przeprowadzać specjalista. Proszę zwrócić uwagę także na kosmetyki jakie stosuje Pani do pielęgnacji domowej. Powinny być dobrane do rodzaju cery i jej problemów.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Dzień dobry, peelingi chemiczne to jedno z dobrych rozwiązań usuwających przebarwienia po trądzikowe, nie mniej jednak przestrzegam przed używaniem takich produktów w domu. Produkty profesjonalne dostępne są tylko dla specjalistów a te, które udać się Pani kupić w internecie są słabej jakości i w najgorszym wypadku dojdzie do powikłań, które trzeba będzie usuwać w gabinecie kosmetologicznym a w najlepszym przebarwienia nie znikną. Po zabiegach należy zachować odpowiednią pielęgnację oraz inne środki ostrożności, aby nie doszło między innymi do nadkażenia. Także zdecydowanie odradzam tego typu eksperymenty na własną rękę, ponieważ wiem jakie skutki miały takie "oszczędności" u klientek, które musiałam później wyprowadzić na prostą. Pod okiem profesjonalisty w gabinecie kosmetologicznym będzie Pani w dobrych rękach, które są świadome co i w jakim konkretnie celu używają.
Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty