Jak prawidłowo leczyć trądzik?

Dzień dobry. Walczę z trądzikiem już bardzo długo. Od jakiegoś czasu zacząłem używać krem aknemycin i dodatkowo używam peelingów plus zaraz po tej maści nakładam krem nawilżający. Czy mogę tak robić? I czy powinienem aknemycin stosować na całym obszarze twarzy, czy pomijać miejsca, które wydają się być w lepszym stanie?

Dzień dobry, o procesie pielęgnacji i zalecaniach powinien zostać pan poinformowany przez lekarza prowadzącego. 'Nie wspomniał pan jakich peelingów pan używa, czy są to peelingi enzymatyczne, gruboziarniste czy tez peelingi chemiczne wykonywane w gabinecie kosmetologicznym? Po nałożeniu maści nie powinien pan stosować kremu nawilżającego, a przed jego nałożeniem można zastosować serum z kwasem hialuronowym.

pozdrawiam