Trądzik a peeling kawitacyjny

Witam. Mam 18 lat i trądzik. Mam takie małe krostki na czole i policzkach, zaskórniki na nosie i brodzie. Są niby nie widoczne ale jest jednak trochę dużo na twarzy. Chciałbym zapisac się do kosmetyczki ale nie na wyciskanie-boję się ze będę mieć strup na strupie, blizny itp. Ale znalazłam Peeling kawitacyjny-czy bez wyciskania, taki zabieg mi pomoże wygładzić i pozbyć się ,,tego,, z twarzy? Proszę o mały opis jak to wygląda, każde informacje będą dla mnie cenne :)
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Dzień dobry
W Pani przypadku dużo skuteczniejsze będą zabiegi z kwasem migdałowym pirogronowym lub azelainowym,
Na rynku są dostępne również miszanki tych kwasów a doświadczone gabinety wykonują zabiegi łączone.

0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Sam peeling kawitacyjny problemu nie wyleczy.

0

Dzień dobry,

W przypadku Pani problemu bardziej rekomendowałabym tutaj zabiegi laserowe antybakteryjne,laserowy peeling węglowy oraz peelingi- migdałowy, azelainowy. Najrozsądniej będzie udać się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej, który dobierze odpowiedni dla Pani zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty