Co jest powodem białego nalotu i czerwonych plam na boku języka?

Witam od pewnego czasu mam bialy nalot na jezyku a po bokach plamy czerwone czasem znikają a potem na nowo. Jezyk czasem jest jakbym miala oparzony i czuje czasem duzo kwasu w buzi

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na infekcję proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.