Co jest powodem bólu brzucha podczas porannego wstawania?

Dwa lata temu byłam w ciazy. Wtedy zaczęły się bóle brzucha podczas porannego wstawania. Pojawiają się co jakiś czas i trwają parę dni lub tygodni. Jest to ból jakby uciskajacy, pulsujacy a wystepuje po lewej stronie na wysokosci pepka. Kiedy śpię na lewym boku lub na wznak czuje bol a gdy przekrece się prawy bok lub wstane z lozka ból ustępuje. W ciąży nie mówiłam o tym lekarzowi bo wydawało mi się że to dziecko napiera na któreś z narządów. Nie mam problemów zdrowotnych ani z wyproznianiem.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.