Co jest powodem bólu brzucha u osoby z wysoką lipemią surowicy 1050?

Wysoka lipemia surowicy 1050. Trzy dni bolał mnie brzuch z dnia na dzień. Alt trochę wyższe. Aktualnie bólu nie mami nie ukrywam strasznie się boje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wyników będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.