Co jest powodem bólu czoła i jak sobie z tym poradzić?

Witam Często wieczorami mam bolesny pulsujacy ból w okolicy czoła, rozchodzący się na oczy. Najczęściej pojawia się gdy patrzę na ekran komputera więcej niż 4 h. Mam wtedy swiatlowstrent, promieniujacy ból. Ustępuje gdy drzemne się z 2-3h. Co mam z tym zrobić?

Witam!
Zminimalizować czas pracy z komputerem!!! Zrobić komplet badań laboratoryjnych, ew. konsultacja neurologiczna, EEG. lecz co najważniejsze zmniejszyć ilość czasu przed ekranem!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.