Co jest powodem bólu kostki po dłuższym chodzeniu?

Witam mam lat 24. Od jakiegoś czasu boli mnie prawa kostka. Jak duzo sie na chodze to puchnie. A jak biegam to wogolr nie moge bo zaraz mam uczucie jak by mnie w niej cos palilo pieklo. A od kilku dni czuje caly cZas ciagle przprzenikliwy bol w kostce a i czujr momentami jak by ktos mnie w nia wsadzal igly. czasto mi towarzysza tzw mrowki wtowarzysza. Nie mialam żadnego urazu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć