Co może oznaczać ból kostki przy dłuższym ruchu?

Co jest powodem bólu kostki po dłuższym chodzeniu Od jakiegoś czasu boli mnie prawa kostka. Jak duzo sie na chodze to puchnie. A jak biegam to wogolr nie moge bo zaraz mam uczucie jak by mnie w niej cos palilo pieklo. A od kilku dni czuje caly cZas ciagle przprzenikliwy bol w kostce a i czujr momentami jak by ktos mnie w nia wsadzal igly. czasto mi towarzysza tzw mrowki wtowarzysza. Nie mialam żadnego urazu. Lekarz rodziny nawet nogi nie zbadal i stwierdził ze to tylko przeciążenie...

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że najbardziej miarodajne byłoby wykonanie usg i wizyta u ortopedy.