Co jest powodem bólu nóg podczas po przebudzeniu?

Witam. Mój narzeczony ma problem. Dotyczy on tego że jak długo śpi ze zgiętymi nogami to nie może wyprostować ponieważ strasznie boli go w kolanach. I to samo jest jak ma wyprostowane to nie może zgiac

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na sztywność poranna która może wynikać z problemów stawowych Wskazna konsultacja lekarza reumatologa