Co jest powodem bólu piersi u osoby po 2 poronieniach?

Witam. Jestem już w trzeciej ciąży. Niestety dwie pozostałe zakończyły się niepowodzeniem. Pierwsza obumarla w 10tyg ciąży, natomiast druga w 8 tc. Teraz mam 7/8tc i przestały w ogóle boleć mnie piersi. Są miękkie i znikły żyłki, które miałam od początku ciąży. Usg mam dopiero we wtorek. Bardzo się stresuję, ponieważ to był jedyny objaw ciąży jaki miałam i już znikł. Lekarz uprzedził, że jeśli coś takiego się zdarzy to może źle to świadczyć. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne usg po nim będzie można coś więcej powiedzieć, jeśli skończy się niestety niepomyślnie to konieczna diagnostyka i znalezienie przyczyny