Co jest powodem braku miesiączki od 3 miesięcy
dzień dobry, mam 24 lata i od 3 miesięcy nie mam okresu, w ciąży nie jestem, miałam robione usg lekarz powiedział, że nic mi nie jest, czy powinnam zrobić jakieś jeszcze badania

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci odpowiednie badania, które pozwolą na ustalenie przyczyny braku miesiączki i leczenie. Pozdrawiam!