Co jest powodem braku okresu u osoby z upławami i pieczeniem pochwy?

Miałam dostać okres w marcu a nie dostał am i pod brzuchem mnie boli jak przy okresie. Nie rodziłam. Jaka tego przyczyną jest? Dodam że mam upławy i pieczenia w pochwie.

Lek. Michał Lenard

Najpewniej ma Pani infekcję intymną, która może powodować opóźnienie miesiączki. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!