Zielone upławy i swędzenie pochwy

Witam. Od kilku dni strasznie swędzi i piecze mnie pochwa. Ostatnio zauważyłam jasno-zielone upławy. Nie chcę iść do giekologa, ponieważ nie mam z kim i się wstydzę.. Czy są jakieś leki lub żele bez recepty, które pomogą z jednej strony na swędzenie i pieczenie pochwy a z drugiej na zielone upławy? Wygląda mi to wszystko na jakąś infekcję intymną. Czy jest możliwość, że uda mi się ją wyleczyć bez interwencji lekarza? Może istnieją jakieś leki bez recepty na zielone upławy oraz swędzenie i pieczenie pochwy, które pomogą z moimi problemami? A może są jakieś domowe sposoby, które są skuteczne na tego typu problemy? Mam problem, ponieważ naprawdę nie bardzo mogę teraz iść do ginekologa, a dolegliwości stają się coraz bardziej dokuczliwe. Co mi jest? O czym świadczą te zielone upławy? Czy na moje dolegliwości jest jakiś lek bez recepty? Z góry dziękuję za pomoc i informację.

Lek. Katarzyna Szymczak

Njaprawdopodobniej jest to infekcja grzybicza, może Pani w aptece kupić test, różnicujący infekcję grzybiczą i bakteryjną, po wykonanym teście stosować odpowiednie leki. Sugerowałabym także jednak udac się na wizyte do ginekologa.
Pozdrawiam