Gęste upławy a swędzenie i pieczenie okolic intymnych

Witam mam problem z upławami z pochwy wyszła mi dziś bardzo gęsta wydzielina a do tego strasznie swędzi i piecze prosze o rade....

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Nie jest możliwe tylko za pomocą drogi internetowej stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości u Pani ( bez badania bezpośredniego). Obraz sugeruje infekcję . Koniecznie proszę udać się do ginekologa, który po zbadaniu Pani zastosuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam