Co jest powodem braku miesiączki od roku?

Od roku nie miesiączkuje, mam 34lata, badanie wyszło: Estradiol 362 (nie wiem w jakiej jestem fazie cyklu gdyż ich nie mam) Progesteron 26 Prolaktyna 9.4 Testosteron 23 TSH 2.700 Oprócz hormonów podwyższone erytrocyty 5.39 hemoglobina 17.22 hematokryt 50.6 Cholesterol całkowity 298 HDL 48 LDL 236 . Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa - endokrynologa oraz u hemoroidy względem morfologii