Co jest powodem braku miesiączki po pęknięciu torbieli?

Witam. Wyleczyłam sie z torbiela, pekl mi 31 grudnia. Wcześniej miesiączkę miałam 18 grudnia. U ginekologa byłam 7 stycznia, powiedział ze wszystko jest dobrze, teraz jest 2 luty, a ja nadal nie mam miesiączki... czym to moze być spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Jest wiele przyczyn opóźnienia, lub zatrzymania miesiączki. Jeśli do tej pory miesiączka się nie pojawiła, konieczne może być wykonanie testu ciążowego i wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!