Co jest powodem drętwienia ciała podczas snu?

Witam serdecznie. Jestem kobietą i mam 18 lat. Mam dosyc przejmujacy mnie problem. W nocy budze sie cala zimna i dretwa. Lacznie z nosem..w konczynach dosc duzy bol. Po założeniu grubszych rzeczy i przykrycia sie dodatkowym kocem (na koldre) objawy ustepuja dopiero po godzinie. Co sie dzieje? Bardzo dziekuje za odpowiedź:(

Lek. Tomasz Budlewski

Opisywane objawy są dość niespecyficzne . Proszę udac się do lekarza rodzinnego po szerszym zebraniu wywyiadu i badaniu będzie można coś więcej powiedzieć