Co jest powodem dużej ilości skrzepów w początkowych dniach okresu?

Witam, Wczoraj zaczął się u mnie okres bez większych różnic. Dzisiaj rano jednak po obudzeniu dosłownie wylało się ze mnie wszystko i było wiele dużych skrzepów. Towarzyszył temu również ogromy ból, więc wzięłam no-spę. Ból prawie ustał, jedna od tamtej pory dosłownie non stop ze mnie cieknie i nic nie mogę z tym zrobić. Nigdy w życiu nie miałam tak obfitego i dziwnego okresu, więc nie wiem czy powinnam się martwić. Chodzę do łazienki co pół godziny lub godzinę by zmienić podpaskę. Dodatkowo wydaje mi się, że moje wargi sromowe są od rana praktycznie zdrętwiałe. Nie przyjmuję żadnych stałych leków, nigdy nie byłam u ginekologa ale od tygodnia zmagam się z ciężkim przeziębieniem i już 3 dzień biorę Nacecis.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu bedzie
Mozna coś więcej powiedzieć , może także to być działanie niepożądane leku powyżej wymienionego proponuje zgłosić się do szpitala