Co jest powodem pieczenia pochwy po seksie?

Witam! W sobote uprawiałam seks dosyć ostry, w niedziele miałam robiona palcówkę, a od niedzieli wieczór strasznie najpierw mnie piekło jak się załatwiałam, potem doszło swędzenie :/ zauważyłam że te objawy mam tylko rano bo na wieczór jak śpię bez bielizny się wszystko poprawia oraz zauważyłam że rano mam strasznie wysuszone wargi a wieczorem są one całe mokre. Odstawiłam seks na bok, bo boli mnie jak sobie palca tam włożę. Co to może być? Liczę na szybka odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że przyczyną opisanych przez Panią symptomów
może być infekcja bakteryjna.

Wskazana osobista kontrolna konsultacja ginekologiczna.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com