Jaki może być powód braku odczuwania przyjemności podczas wytrysku?

Witam, Mój problem dotyczy faktu, że w ciągu jednego dnia przestałem odczuwać przyjemność w trakcie wytrysku. Rankiem w trakcie seksu przeżyłem bardzo intensywny orgazm, a wieczorem podczas masturbacji jedynie "wyciek spermy. Problem pojawia się od kilku dni, także w trakcie kolejnego stosunku. Odczuwam przyjemność i podniecenie. Dodam że mam 24 lata i nie miałem do tej pory problemów z tą sfera. Seks niestety mamy okazję uprawiać jedynie 1-2 w miesiącu, przez co często zaspokajam się samemu. Czasem nawet do 2x dziennie co wprowadza mnie w poczucie winy. Jaki może być powód i czy problem należy skonsultować z lekarzem? Dziękuję za odpowiedź.

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę u psychologa-seksuologa.

Dariusz Pysz-Waberski
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds