Jak zacząć odczuwać przyjemność podczas seksu?

Nigdy nie czułam przyjemnosci z kontaktu fizycznego. O seksie nie ma w ogóle mowy, ale mam trudność nawet z przytulaniem się. To nie wstyd, bo sama bez żadnych oporów umiem to zainicjować, ale po prostu przyjemność płynąca z przytulania, całowania, czy nawet głaskania jest dla mnie tak znikoma, że nie zależy mi na niej. Chłopak z brakiem seksu się pogodził, ale nie z resztą i narzeka, że pewne rzeczy są zbyt rzadko i za mało czulości i bliskości jest w naszym związku. Próbowałam samą siebie do tego zachęcać, nastawiać się, ale niewiele daje, a jeśli coś daje, to na chwilę. Mialam tak zawsze, jak byłam zakochana również. Czuję, że mój związek może się przez to rozpaść. Co mam zrobić? Mam 25 lat.

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę u psychologa-seksuologa, najlepiej partnerską.

Dariusz Pysz-Waberski
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds