Co jest powodem plamienia u kobiety, która urodziła dwójkę dzieci?

Witam.Mam problem.Urodziłam dwoje dzieci.Najmłodsze ma 2 lata.Okresy mam mniej więcej regularne ale od 7mc dzień lub dwa po okresie występują u mnie brązowe ciemne plamienia.Czasem tylko lekko brązowe a czasem takie jakby "kawałki". Bylam u lekarza ale mówi ze ginekologicznie wszystko wygląda ok.TSH ok.Karmie córkę jeszcze.Boje się i nie wiem czy iść gdzieś z tym dalej czy wierzyć lekarzowi.Trwa to czasu 4dni a czasem do owulacji.Nigdy po owulacji.Proszę o Odp. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto udac się konsultacyjnie do innego lekarza aby po badaniu ocenił i Ew zalecił np badania hormonalne