Co jest powodem pojawienia się na twarzy dziecka krostek przypominających ospę?

Mieszkam w anglii .mam 2 synow.2 lata i 4.mlodszemu jakis czas temu zaczely pojawiac sie krostki na buzi jak przy ospie tylko bez plynu.codzien wiecej.ale tylko na samej buzi.bylismy u lekarza i dostal antybiotyk bo gardlo zawalone i leki oduczuleniowe na krostki.po tyg antybiotyku i leku na alergie krostki zeszly .po paru dniach zaczely sie pojawiac znowu.dodatkowo starszy syn tez dostal krostek takich samych.tez tylko na buzi.dostal antybiotyk bo podobno ucho ma chore.krostek codzien wiecej.co to moze byc.i czemu tylko na buzi

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry i dermatologa Ew alergologa