Co oznaczają te krostki na twarzy u dzieci?

Mieszkam w anglii.Mam 2 synow .jeden 4 lata drugi 2.oboje maja krostki na twarzy -rozowa otoczka bielszy srodek ale bez plynu.oboje mieli i antybiotyk i leki na alergie i nie schodzi.a maja te kropki tylko na twarzy i codzien wiecej.najpierw mial tylko mlodszy.po tyg antybiotyku bylo lepiej i znowu wychodza.lekarze chyba sami nie wiedza co to.starszy podobno ma infekcje ucha.mlodszy mial antybiotyk na gardlo bo ledwo przelykal.moze to cos calkiem innego.jakby ospa ale bez plynu i czemu codzien wiecej i czemu tylko na buzi.zaczelo sie po jednej a teraz maja kolo 30 na buzi-policzki usta czolo nos.co to mogloby byc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry i dermatologa Ew alergologa