Co jest powodem pulsującego bólu głowy?

Witam, mam 40 lat, od dzieciństwa miewałam bóle głowy, więc jestem do nich przyzwyczajona. Nigdy w jakiś specjalistyczny sposób ich nie leczyłam, jedynie tabletki przeciwbólowe słabsze lub mocniejsze - dostępne w aptekach bez recepty. Od pewnego czasu, ok pół roku temu, może więcej, zaobserwowałam że w 99% boli (w sposób pulsujący) mnie tylko lewa strona głowy (kark, za uchem, skroń). Bardzo rzadko zaczyna mnie boleć głowa w ciągu dnia, zazwyczaj budzę się nocą i od razu muszę sięgnąć po tabletkę, bo ból jest duży. Bóle głowy pojawiają się średnio 3-4 razy w tygodniu. Dodam, że jestem niskociśnieniowcem, przeważnie mam ok. 95/65. Nie leczę się specjalistycznie na inne schorzenia.

Przestać brać leki popularne przeciwbólowe ! szkoda watroby. Konieczne diagnozowanie i po tym ustawienie własciwegio leczenia. Celowe EEG oraz NMR głowy