Co jest powodem uczucia ciężkości w klatce piersiowej?

Witam! Od pewnego czasu obsesyjnie myślę o oddychaniu,przy tym wydaje mi się, że moj oddech jest płytki i zaburzony. Nie mogę myśleć o niczym innym. Czasem mam wrażenie, że się uduszę (była taka sytuacja w lutym) towarzyszą tym myślom: szybkie bicie serca oraz uczucie ciężkości w klatce piersiowej. Co to jest? Jak się tego pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sadze ze może być wskazana konsultacja lekarza psychiatry