Co jest powodem uczucia zimna i dreszczy u osoby stosującej leki?

witam często mi się to zdarza,była chora miałam grypę dostałam antybiotyk 3 dniowy byłam chora ponad tydzieni i wszystko minęło po dwóch tygodniach byłam u lekarza i dał mi skierowanie na badania zrobiłam wyniki wyniki ok tylko cholesterol podwyższony dieta . teraz znowu mi jest0 zimno i mam dreszcze mijają one jak biorę 2-skorbolamin 3 razy dzienie jak przestane je brać wracają dreszcze i je st mi zimno i tak kółko czy można mi pomuc juz mam dośc tych leków co robić proszę o pomoc pozdrawiam marzena

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane kontrolne badania krwi: morfologia z rozmazem, ob, tsh, glukoza i badanie ogólne moczu oraz oczywiście badanie lekarskie.