Co jest powodem upławów i kłującego bólu?

Witam, wspòłżyłam z parterem 31.12.17, obserwacje wsazywały, że jestem przed miesiączka i 01.01.18 dostałam okres. Wszystko przebiegało jak zwykle. Po upływie miesiączki zaobserwowalam u siebie upławy, jednak nie miały jakiegoś przykrego zapachu, odczuwałam delikatne pieczenie przy oddawaniu moczu. Po około jakiś 3 tygodniach po stosunku zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Zakupiłam w aptece probiotyk przeciwko infekcji, upławy ustały, jednak czasem pojawiał się kłujący,nagły ból w podbrzuszu. Teraz jestem przed miesiączka, powinna być za 1/2 dni, czuje ból w piersiach i w podbrzuszu. Ogólne rozstrojenie, tak jak przed miesiaczka. Pytanie czy mogę być w ciąży, czy to jednak infekcja i być może nic nie ustało tylko przeszło głębiej. Z partnerem się nie zabezpieczaliśmy, do wytrysku nie doszlo, nie zauważalny był preejakulat. Dużo w ostatnim czasie podróżowałam, więc możliwość że coś załapałam jest.

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że doszło u Pani do infekcji dróg moczowych. Powinna Pani udać się do ginekologa w celu zbadania i adekwatnego leczenia. Pozdrawiam!