Co jest powodem zdrętwienia palców utrzymującego się od dwóch dni?

Witam. jestem kobietą mam 40 lat od 7 dni utrzymuje się w mojej lewej dłoni zdrętwienie dwóch ostatnich palców są zimne ograniczenie czucia problem z wyprostowaniem jak również z łączeniem przykurcz w małym palcu. co się dzieje proszę o informację. dziękuję

Dobry Wieczór,
Może być kilka przyczyn takich objawów, niektóre mogą być groźne, proponuję pilny kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam.