Co jest powodem złego samopoczucia po założeniu wkładki hormonalnej Silvecta?

Witam ! Mam 36 lat i od roku założona wkładkę hormonalna silvecta . I niestety od tej chwili źle się czuję : mam uderzenia gorąca , bardzo mocna potliwość , brak energii i chęci na na cokolwiek w tym sex . Co robić ? Proszę o pomoc .kobieta 36 lat .

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u Pani ginekologa, który Panią zbada i ewentualnie zaleci inną metodę antykoncepcji. Pozdrawiam!