Co jest przyczyną bólu po zszywaniu nadgarstka?

Jakiś czas temu miałam zszywany nadgarstek na wskutek rozcięcia.. minął tydzień prawie od urazu i nadal nie odzyskałam czucia w kciuku, wskazującym, środkowym i w połowie serdecznego. Co więcej z dnia na dzień ból się na sila i coraz trudniej mi zginąć palce. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta najlepiej u lekarza wykonującego zabieg i ocena w badaniu bezpośrednim