Jaka może być przyczyna bólu nadgarstka?

Dzien dobry, Od paru dni boli mnie nadgarstek prawej ręki, ból jest pulsujący, rwący i promienuje zarowno do palców, jak i do ramienia. Łączy się czasami z lekkim drętwieniem palca małego, serdecznego i zewnętrznej części dłoni. Nadgarstek zdaje się być trochę opuchnięty a przy poruszaniu lub chwytaniu przedmiotów odczuwam zwiększony ból w nadgarstku, nie jestem w stanie do końca przekręcić dłoni. Po nocy ból czesciowo ustępuje ale po krótkim czasie po zwykłych czynnościach powraca. Ręka boli w ruchu oraz w spoczynku. Co to moze być? Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie