Co oznacza ból nadgarstka przy skręcaniu i odchylaniu dłoni?

Witam, W zeszłą środę lub czwartek kiedy trzymałam w dłoni metalową kratę o wadze mniej więcej 4-5 kg, przeciążenie po jednej stronie spowodowało że krata opadała przez co wygięło mi rękę w nadgarstku. Towarzyszyło temu dosyć nieprzyjemne uczucie, jednak do końca dnia nic się nie działo. Dopiero kiedy obudziłam się następnego dnia to czułam tępy ból w nadgarstku na wysokości małego palca. Bezczynnie ręka nie boli, nie ma i nie było żadnego opuchnięcia czy krwiaka. Najbardziej boli przy skręcaniu od strony małego palca i odchyleniu dołokciowym. Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie wyglądają groźnie, powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Pozdrawiam!