Co jest przyczyną braku okresu?

Dzień dobry, 20 dni po współżyciu wykonałam test - negatywny. 30 dni po współżyciu wykonałam HCG krwi - wyszło poniżej 2 jako norma dla nieciężarnych. Do dzisiaj przez miesiąc nie dostałam okresu, bolą mnie piersi, podbrzusze, ciągle oddaję mocz. Co jest nie tak?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to infekcja intymna lub dróg moczowych, sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam