Co oznacza brak okresu i serowata wydzielina?

Od 7 dni spóźnia mi się miesiączka.Od paru dni mam bóle podbrzusza i piersi,wzdęcie oraz od 2 dni mam serowata wydzieline.Jeszcze nie wyspółżyłam więc testy ciążowego nie robiłam.Miesiaczkę zawsze miałam regularnie.W ostatnim miesiącu byłam chora i brałam antybiotyk.Co może oznaczać brak miesiączki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infekcje intymna, najprawdopodobniej grzybiczą,sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam