Serowata wydzielina z pochwy i ból podbrzusza

Witam.mam 18 lat moje miesiączki wa bardzo nie regularne , .nawet kilka miesięcy pprzerwy. Od kilku dni z mojej pochwy wydziela się biały śluz przypominający serek towarzyszy temu swedxenie i pieczenie ból piersi i bole pódbrzusza, mam też bardzo grubą strukturę włosów stref intymnych nawet gdy się ogóle mam czarne kropki i wystarczy kilka godzin i one odrosną. co może być tego przycxyna? czy może to być objaw zbliżającego die okresu? co to może być ?

Aleksander Ropielewski

Opis wydzieliny z pochwy sugeruje infekcję grzybiczą. Odnośnie włosów i ich grubości jest to cecha osobnicza i nie ma wpływu na okres. Ból piersi może być związany ze zbliżającym się okresem, podobnie jak ból podbrzusza (również infekcja może powodować ból podbrzusza). Sugeruję wizytę u ginekologa, celem zastosowania ew. leczenia. Warto również zastanowić się nad diagnostyką nieregularnych miesiączek.