Wydzielina z pochwy i ból jajników a starania o dziecko

witam. Staramy się z mężem o dziecko 6 miesięcy i bez rezultatów. W niedzielę miałam kolejny dzien płodny i odbyliśmy stosunek. Tydzień później z pochwy zaczeło wydzielać się coś w co przypomina twaróg było tego dużo. 2 dni wcześniej przy kichaniu zabolały mnie jajniki i ból trzymał przez kolejnie 3 dni. proszę o pomoc czy to objawy grzybicy.

Renata GrzechociĹska

Upławy przypominające konsystencją serek mogą wskazywać na infekcję grzybiczą dlatego sugeruję udać się do ginekologa.