Biała wydzielina z pochwy w środku cyklu

mam pytanie, stosuje antykoncepcje hormonalna+ zabezpieczamy się z chłopakiem prezerwatywa, ale od dwóch miesięcy zauważyłam, ze zawsze mniej więcej po połowie cyklu mam biała gęsta wydzielinę z pochwy, wyglądem i konsystencja przypomina serek twarogowy, jaka może być tego przyczyna?? wykluczam ciąże ale nie wiem czy wygląd śluzu ,ma z nią coś wspólnego prosze o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane objawy mogą sugerować infekcję dróg rodnych (np. grzybiczą) Proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.