Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Z czego wynika obfita i biała wydzielina z pochwy?

Witam,
mam 23 lata, miesiączkuje od 8 lat, mój okres jest nieregularny - ale nie to mnie martwi. Od jakiś 4 miesięcy z mojej pochwy wydobywa się taka dziwna wydzielina, jakby śluz z czymś białym (jakby kurze białko z białym zabarwieniem), nigdy wcześniej nie miałam takich objawów.
Z moimi problemem udałam się do ginekologa, który przepisał mi globulkę dopochwową i tabletki, niestety to nic nie pomogło. Dalej borykam się z tym problemem.

Najczęściej objawy występują, gdy robię siusiu (tzn. na samym końcu) i podczas stosunku z moim chłopakiem, jestem wtedy strasznie mokra i jest bardzo dużo tej dziwnej wydzieliny. Czasami również zdarza się tak, że nie wiadomo, w którym momencie „ulewa” mi się z pochwy ta wydzielina i od razu muszę biec do łazienki i przebierać bieliznę:(
Bardzo proszę o pomoc

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Negatywne skutki palenia u kobiet w ciąży

Witam serdecznie,

Jeżeli po leczeniu przepisanym przez ginekologa nie ma poprawy, należy udać się na ponową wizytę. Patologiczna wydzielina z pochwy może pojawiać się np. podczas infekcji dróg rodnych. Aby określić jaki drobnoustrój odpowiada za taki stan rzeczy konieczne jest wykonanie posiewu z dróg rodnych.

Pozdrawiam

Specjalista chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy