Przyczyny białej wydzieliny z pochwy

Witam, mam pytanie. z mojej pochwy od dłuższego czasu wydobywa się biała, często ciągliwa wydzielina, co to może oznaczać ?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Biała wydzielina pojawia się fizjologicznie w drugiej części cyklu. Ciągliwa i przezroczysta towarzyszy zazwyczaj owulacji. Jeśli jednak biała wydzielina utrzymuje się przez cały cykl i towarzyszy jej nieprzyjemny zapach z pochwy wskazuje to na stan zapalny.